«  Квітень 2024  »

Кулеба Евгеній Вікторович  –  вчитель хімії, біології, екології.

Педагогічний стаж – 0 років. Освіта – вища; закінчила КДПУ ім. В. Винниченка у 2013 році.

Викладає:

Хімію  в 8, 9, 10, 11 класах

Біологію в 7, 8, 9, 10, 11 класах

Екологію в 11 класі

Науково – методична проблема, над якою працює вчитель:

«Збереження та зміцнення здоров’я учнів в процесі екологічного виховання на уроках біології, хімії та прививання бережливого відношення до природи рідного краю»

Відкриті уроки

Відкритий інтегрований урок з агровиробництва - хімії

Відкритий інтегрований урок з агровиробництва - хімії (Вчителі: Кулеба Є.В. та Жарун М.Є.) відбувся у Володимирівській ЗШ І-ІІІ ст. 24 грудня 2015 року у 10 класі  на тему «Мінеральні добрива та способи їх внесення»

Урок проходив у формі рольової гри з використанням проектних технологій

Девіз  уроку: ««Знання необхідні для того, щоб застосовувати їх з найбільшою користю для себе і навколишніх»

Агрофірма ТОВ «Шлях в майбутнє» провела збори з таких питань:

1.        Перелік та характеристика мінеральних добрив. Доповідач—хімік-дослідник.  ( Проект №1);

2.        Вплив мінеральних добрив на довкілля. Доповідач еколог.

Підвищення врожайності с-г культур—головна задача нашого

товариства . Доповідач –директор товариства. (Проект №2).

3.        Комплекс машин для механізації робіт із внесення мінеральних добрив. Доповідач—інженер-механік.

Правила техніки безпеки, охорона праці під час внесення мінеральних добрив. Доповідач—інженер з техніки безпеки.( Проект №4).

Вчитель хімії та біології Кулеба Є.В.  ознайомив учнів із властивостями добрив та їх класифікацією, розкрив їх значення у народному господарстві; відобразив у своїй презентації «Загальні відомості про мінеральні добрива їх класифікація, раціональне використання та внесення в грунт» прикладне значення хімічних знань через зв’язки із курсом технології сільгосп виробництва.

Описание: C:\Users\Admin\Desktop\Агрровиробництво\Фото1281.jpg

1.        Вчитель технологій Жарун М.Є. розповів у мультимедійній презентації «Сільськогосподарські машини для внесення добрив»:

• Про  комплекс машин для механізації робіт із внесення мінеральних добрив;
  • Правила техніки безпеки, охорону праці під час внесення мінеральних добрив;
  • Послідовність виконання робіт під час внесення мінеральних добрив.
  • Ефективність застосування мінеральних добрив.

Учні показали гарні знання з теми та презентували свої проекти.