Неділя

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 7

Свято слова і творчості

09.02.15 року у Володимирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбувся загальношкільний позакласний захід «Свято слова і творчості», яким було відкрито Тиждень світової літератури(Вчитель: Жарун В.Ф.)

Мої файли | Переглядів: 473 | Завантажень: 0 | Додав: Ария | Дата: 10.02.2015 | Коментарі (0)

Щоквартальний звіт

про діяльність бібліотеки

Володимирівської ЗШ І-ІІІ ступенів

за І квартал 2014 року

Мої файли | Переглядів: 449 | Завантажень: 70 | Додав: Ария | Дата: 05.03.2014 | Коментарі (0)

про впровадження інновацій в навчальний процес

педагогічними працівниками Володимирівської ЗШ І-ІІІ ступенів

У навчальному закладі діє творча група «Інтерактивні технології навчання» з проблеми «Формування життєвих компетентностей  учнів засобами інноваційних технологій».

Мої файли | Переглядів: 453 | Завантажень: 26 | Додав: Ария | Дата: 23.12.2013 | Коментарі (0)

Погода і небезпечні явища.  Вплив погодно – кліматичних

умов на здоров’я і господарську діяльність людини.

Конспект уроку географії,

підготовленого та проведеного

у 8 класі вчителем географії

Євенко Л.А.

12 грудня 2013 року

с. Володимирівка

2013 – 2014 н.р.

Мої файли | Переглядів: 441 | Завантажень: 137 | Додав: Ария | Дата: 23.12.2013 | Коментарі (0)

Урок з елементами тренінгу в 5 класі
Тема:«Права дитини. Обов’язки учня і громадянина»

Мета уроку:розглянути правові основи збереження життя і здоров’я дитини; розвивати навички логічного мислення; формувати особисту відповідальність за здоров’я; розвивати вміння учнів аналізувати свої права й обов’язки та використовувати набуті знання в повсякденному житті;  виховувати людяність, почуття чуйності, доброти.

Очікувані результати:

учні мають усвідомлювати необхідність знань прав дитини;

учні мають уміти користуватися допомогою дорослих за необхідності реалізації своїх прав;

учні мають наводити приклади правил поведінки в школі, порушень прав дитини, обов’язків школярів у школі та вдома;

учні мають пояснювати важливість реалізації прав дитини.

Обладнання: підручник, таблиці «Права дитини», додаткова література

( «Конституція України», Конвенція ООН, Декларація прав дитини, зошити з друкованою основою, презентація слайдів, літературний твір - казка  С.Я. Маршака  «Дванадцять місяців»).

Тип уроку:засвоєння нових знань.

Мої файли | Переглядів: 415 | Завантажень: 92 | Додав: Ария | Дата: 16.12.2013 | Коментарі (0)

З досвіду роботи

вчителя початкових класів

Володимирівської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів

Маніцької Наталії Петрівни

Якщо педагогіка хоче

виховувати людину в усіх відношеннях,

то вона повинна попереду

пізнати її також в усіх відношеннях.
Я.Д. Ушинський

Мої файли | Переглядів: 796 | Завантажень: 28 | Додав: Ария | Дата: 16.12.2013 | Коментарі (0)