«  Квітень 2024  »

Блог Тринчук Олени Вікторівни

Запрошуємо на урок

Завершується навчальний рік. Гарними успіхами радують вчителів та батьків учні 2 класу.

Відкритий урок з англійської мови на тему "Школа"  провела Тринчук О.В.

Урок проведено з використанням ІКТ, ірок - гра, захоплююча подорож Країною знань. Учні добре вміють слухати, називати слова,  присутнє діалогічне мовлення.

Олена Вікторівна ставить за мету уроку розвивати навички англійської вимови, вміння розуміти англійську мову, сприймати на слух, лексичну здогадку. Виховує любов до школи, інтерес до навчання, до вивчення англійської мови.

Цікава презентація, руханки, фізкультхвилинка, казкові герої - це лише елементи уроку. Учні із задоволенням  вивчають англійську мову.

Тож побажаємо вчителю творчих досягнень.

Колеги Володимирівської школи

Тиждень іноземних мов

Тиждень іноземних мов у Володимирівській ЗШ І-ІІІ ступенів проходив з 22 по 26 лютого  2016 року за чітко складеним планом.

Мета проведення тижня іноземних мов у школі:

• перевірити рівень знань, умінь, навичок учнів з іноземних мов;
  • розвивати почуття відповідальності, колективної справи, вміння працювати в групах;
  • познайомити учнів з цікавими фактами англійської мови;
  • познайомити з історією та традиціями англомовних країн;
  • розширити знання учнів з країнознавства;
  • розвивати комунікативні навички, пам'ять, мислення школярів;
  • розширювати кругозір, збагачувати активний словниковий запас учнів;
  • розвивати творчі здібності учнів;
  • формувати пізнавальний інтерес школярів, розвивати внутрішню мотивацію у вивченні іноземних мов;
  • заохочувати учнів школи до вивчення іноземних мов;
  • виховувати інтерес до оволодіння мовами.

Тиждень іноземних мов розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учні були ознайомлені з планом проведення та завданнями тижня. Протягом дня була оформлена виставка тематичних кросвордів, малюнків, ребусів та стіннівок, які підготували учні 2-11 класів.

Наступного дня, 23 лютого, учні 5-го класу здійснили заочну подорож до Великої Британії, переглянувши документальний фільм “Around Great Britain”, а учні 6-го класу переглянули пізнавально-повчальний мультиплікаційний фільм “Horrid Henry”.

У четвер, 24 лютого, була проведена вікторина з англійської мови для учнів 9-11 класів ‘The Cleverest”.

У п’ятницю, 25 лютого, учні початкової школи, перевтілившись у казкових героїв, підправились  в уявну подорож до країни англійської абетки. Для учнів 6-8 класів була проведена вікторина з німецької мови „Der Klügste“. Крім того, вчителі іноземних мов  підвели підсумки тижня іноземних мов, нагородили активних учасників та переможців.

Вчителі іноземних мов:

Тринчук О.В.

Ковпак Т.С.

У Володимирівській школі при шкільному таборі з денним перебуванням дітей "Колос" працює літній мовний табір. Робота літнього мовного табору спрямована на роз"вязання  проблеми організації культурного дозвілля під час літнього відпочинку.

Метою якого є створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості. Проведення заходів англійською мовою стимулює дітей до поглибленого вивчення мови, сприяє розвитку мовленнєвої компетенції, їх особистому розвитку, а також залучає до неформального вивчення спілкування іноземною мовою.Учні приймали участь у створенні проекту. Цікаві заочні подорожі країнами, знайомство із життям та захопленням дітей інших держав сприяють розвитку інтересів до поглиблення знань англійської мови. Молодша група "Friends" мовного табору працює над створенням проекту"Our unusual Zoo".