«  Березень 2024  »

Блог педагога-організатора і вчителя 1 класу

Зобенко Світлани Іванівни

Відео-презентація про Івана Миколайчука

До уваги дітей була представлена відео-презентація про Івана Миколайчука, його життєвий і творчий шлях.

Були представленні його акторські та режисерські роботи.

Фільм "Тіні забутих предків" С. Параджанова, де І. Миколайчук зіграв головну роль, показав істинну поведінку людини на екрані  - оживив її, а не зобразив. Актор постав як чуттєве втілення гармонії людини та природи. Таким запам'ятали його люди.

150-річниця від дня народження Якова Паученка

Сьогодні в школі на лінійці педагог-організатор повідомила присутнім учням школи про відзначення 150-річниці від дня народження видатного земляка, архітектора, художника та громадського діяча Якова Паученка.

Розглянувши деякі фото будівель архітектора Паученка можна констатувати, що вони є не лише окрасою історичного центру міста Кіровограда, але й відображенням основної тенденції притаманної архітектурному мистецтву кінця XIX- початку XX століття.

Міжнародний жіночий день 8 Березня!

4 березня у Володимирівській ЗШ І-ІІІ ступенів  провели захід  присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня!  Учні вітали шановних бабусь, дорогеньких матусь, рідненьких тітоньок, сестричок та вчителів.  Адже саме в цей день, людство вшановує ЖІНКУ! Жінку-кохану, Жінку-господиню, Жінку-трудівницю, Жінку-берегиню життя на землі.

Всі разом зібралися у тіснім колі, щоб вшанувати і поздоровити всіх жінок. Привітати всіх, хто живе поруч з нами або далеко, посивілих жінок і молодих дівчат.