Четвер
25.04.2024
16:30
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ВОЛОДИМИРІВСЬКА ЗШ І-ІІІ ступенів

/Files/images/pdpisi/бібліот.gif

/Files/images/_.jpg

Бібліотекар:       Лісовенко Любов Павлівна

 

Електронний каталог програмних засобів:

1. GRAN 1, GRAN 2, GRAN 3

2.DG

3. Педагогічні програмні засоби: " ФІЗИКА 7-11"

 

25.11.16р. - Виставка літератури, присвячена Дню пам'яті жертв голодоморів "Слід про це нам  пам'ятати"...

 

 

Інформація

про забезпечення підручниками  у

__Володимирівській__загальноосвітній   школі  І – ІІІ ст.                              

  

Клас

ЗНЗ з українською мовою навчання

%

1

87 %

2

73 %

3

100 %

4

95 %

Середній % забезпеченості (1-4)

89 %

5

100 %

6 ( підручники за старою програмою)

96 %

7

100 %

8

100%

9

100 %

Середній % забезпеченості (5-9)

93 %

10

100 %

11

100 %

Середній % забезпеченості (10-11)

100 %

Разом (1-11)

94 %

 

Виховна година у 1 класі

 

Тема: «Книга – твій друг»

Мета: Викликати в учнів почуття поваги і любові до книги; прищеплювати знання та вміння бережливого поводження з нею. Розвивати спостережливість, увагу, пам’ять, логічне мислення. Виховувати згуртованість, вміння поважати один одного.

Обладнання: Тема на дошку, зображення папірусу і єгипетського письма, правила поводження з книгою, прислів’я про книгу, ілюстрації до казок.

Форма проведення: бесіда з елементами гри

                                                               Хід заняття

 

 

I.Вступна частина

 1. Привітання                          - Встаньте, діти, всі рівненько,

                                                     Посміхніться всі гарненько.

                                                     Посміхніться всі до мене,

                                                     Посміхніться і до себе.

                                                     Привітайтесь: « Добрий день!»

 

2. Перевірка готовності робочих місць

- Сьогодні у нас незвичайна виховна година, тому я хочу, щоб ви:

Не просто слухали, а чули.

Не просто дивилися, а бачили.

Не просто відповідали, а міркували,

Дружно й плідно працювали.

3. Оголошення теми виховної години

- Відгадайте загадку. Вона дуже проста і відповідь напевно знають усі.

Дуже я потрібна всім:

І великим і малим.

Всіх я розуму учу,

А сама завжди мовчу. (Книга)

  • Діти, ви, напевно, зрозуміли, яка тема нашої  виховної години?
  •  

II. Основна частина

  1. Історія виникнення книги
  • Діти, а зараз ми подивимось відео про історію виникнення книги. Слухайте уважно все, адже після цього будуть запитання.

(Перегляд відео)

  • Який матеріал використовували люди для виготовлення книжок?
  • Діти, де з’явилися перші паперові книги?У якому столітті?
  • Як називалася перша видана книга в Україні?
  • Що є скарбницею книг?
  • З чого складаються книги?
  • Як книги служать людям?
  1. Цікаві запитання
  • Діти, якось один хлопчик, почувши, що книжка може відкривати різні таємниці, приклав її до вуха і довго й уважно вслухався. Але нічого, звичайно ж, не почув і вирішив, що  ним пожартували. А як ви гадаєте?
  • Цікаво, а чи є у 1 класі діти, які люблять читати? Напевно що є. Розкажіть про свої улюблені книжки.
  • Що саме вам цікаво у названій книжці?
  •  
  1. Гра «Продовж прислів’я»
  • Є така народна мудрість : «Книга – ключ до знань». І для того, щоб багато знати, треба багато читати, відвідувати бібліотеки.
  • І давайте зараз пограємо в гру «Продовж прислів’я»
  1. Вік живи - … (вік учись).
  2. Наука в ліс не заведе, а… (з лісу виведе).
  3. Золото добувається із землі, а знання… (із книг).
  4. З книгою жити - … (з добром дружити).
  5. Ученому світ, а невченому - … (тьма).
  6. Мудрим ніхто не вродився, а… (навчився).
  7. Книга – дзеркало … (життя).

(Після того, як усі прислів’я складені правильно, то діти читають ланцюжком кожне прислів’я)

 

  1. Відео про бібліотеки
  • Діти зараз ми подивимося відео про бібліотеки.

Дивіться будь ласка уважно, бо після цього у нас буде декілька запитань.

  • Де знаходиться бібліотеки?
  • Які бібліотеки ви запам’ятали?
  • Які вам найбільше сподобалися?
  •  
  1. Фізкультхвилинка
  • Діти, давайте ми з вами трохи відпочинемо.

- Руки вгору, руки вниз!

  На сусіда подивись!

  Руки вгору, руки в боки!

  Поскачи на місці трохи!

  Руки ззаду покладемо,

  Головою поведемо!

  Дружно всі присядемо і за парти сядемо!

 

  1. Правило поводження з книгою
  • Діти, які правила поводження з книгою ви знаєте?

Зверніть увагу на дошку, ось деяку з них:

1. Обгорни книгу в папір – не бруднитиметься обкладинка.

2. Не читай книгу під чай їжі – можеш забруднити її.

3. Не клади в книгу олівців, ручок та інших товстих предметів – від цього рветься палітурка.

4. Не загинай ріжків на сторінках книги – ріжки відриваються і псується книга – зроби собі для книги закладку.

5. Не рви сторінок, не малюй і не пиши нічого в книзі, не роби в ній ніяких поміток.

6. Не перегинай книгу – від цього вириваються  сторінки.

7. Перегортаючи прочитану сторінку, держи її за верхній край.

  7.     Вгадай з якої казки

- Діти, мені потрібна ваша допомога. Я так старанно готувалася до вас на зустріч, що забула яка картинка з якої казки.

-  Допоможете мені?

- Діти, дякую, ви дуже мені допомогли!

 

8. Гра «Так чи ні»

- Діти, я буду говорити твердження про книгу, якщо воно правильне, то ви плескаєте в долоні, якщо ні, то мовчите.

1. Книги – це наші друзі.

2. Під час читання книги можна їсти та пити.

3. Книги розвивають нас.

4. Книги розширюють словниковий запас.

5. У книгу можна покласти олівець чи ручку.

6. У книзі можна робити помітки.

7. Книги треба обгортати.

8. Для книг потрібні закладки.

IІІ. Заключна частина

1. Підсумкова бесіда

- Любі діти! Шануйте, бережіть, любіть книжки! І тоді весь розум, мудрість і людська доброта переходитимуть до вас через книги. Читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки нової книги! Запам’ятайте: «Книга – джерело знань»!

2. Запитання за змістом виховної години

- Які книжки ви читали?

- Яка ваша найулюбленіша?

- Якою ви собі уявляєте книгу майбутнього?

- Вам подобається читати книжки?

- А що вам більше подобається читати книгу, чи дивитись телевізор?

- Що таке бібліотека?

3. Прощання

 

 

Шкільний бібліотекар Черняєва Т.М. разом з активними читачами створили  змістовну виставку матеріалів з питань зміцнення єдності Української держави, спільної історичної спадщини.Головна мета якої - виховання в учнів почуття національної гідності.

Яндекс.Метрика