«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 9 » Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…»
Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…»

Вечір - спомин  « Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…»

був проведений 15 лютого  2017 року  о 16 .00 год . в приміщенні Володимирівського сільського клубу присутні  всього – 12 учасників ( дорослі - 2, молодь – 2, діти – 8)

Ти – вічний біль , Афганістан ,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран .

В борні жорстокішій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Володимирівський сільський бібліотекар Жайворонка Наталія Миколаївна та зав. сільським клубом Протасова Надія Григорівна  провели вечір - спомин  « Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…»

Під час заходу присутні ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані  . Переглянули документальні відеофрагменти про афганську війну ,  про земляків –випускників школи – воїнів –інтернаціоналістів : Моргуля Антона, Дядюру Григорія,Токаренка Олександра,  Савченка Олександра , Семенів Олександра , Мороз Григорія  та Мошак Віктора , якого на жаль не має серед нас, розповів  вчитель історії та керівник  «Історично – краєзнавчого» гуртка Євенко Сергій Сергійович. Вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учасники гуртка художнього читання: Крамаренко Анатолій, Протасова Софія, Добровольська Ліза , Безлатній Микола, Кравець Юлія , Нефедова Галина .

Бібліотекар  Жайворонка Наталія підготувала фото-виставку   « Шляхами війни ».

Пам'ять про ці події завжди залишаться в серцях та будуть   прикладом для молодого покоління.

Бібліотекар : Наталія Жайворонка

Переглядів: 339 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0