«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 22 » «Єдина родина в центрі України»
«Єдина родина в центрі України»

Мета:  Розкрити термін «толерантність», використовуючи факти, документи, художні твори, дослідження. Затвердити думку, що якість суспільства залежить від здатності людей співіснувати  одне з одним, поважати, підтримувати, навчатися одне від  одного, об’єднувати свої зусилля в ім’я матеріального і духовного життя.

Фотографія заходу:

Бесіда проходить за круглим столом. Щоб розкрити тему, створено відділи:

Юридичний відділ,або юристи, які звертаються до основних документів: Конституції України, Декларації прав дитини.

Літературний відділ, або літератори, які розкривають це питання через твори різних письменників, народну творчість.

Відділ досліджень, або науковці, які пропонують декілька ситуацій, в яких учні розбираються та роблять висновки.

Відділ довідок, або всезнайки, які пояснюють терміни і складають словник толерантності.

В ході обговорення учні приходять до висновку, що толерантність – це взаємоповага, терпимість, порозуміння, співчуття, милосердя, справедливість, чуйність, доброзичливість.

Учні переглянули презентацію  «Толерантність врятує світ»

В заході брали участь учні 1-9 класів в кількості 58 учнів.

Урок підготували та провели вчителі:Євенко Л.А. – вчитель історії та  правознавства, Євенко С.С. –вчитель історії, географії, Жарун В.Ф. – вчитель світової літератури, Толипіна Є.Г. – вчитель англійської мови.

Переглядів: 526 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0