«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 9 » « І зупинилось серце молоде , щоб вічно билось серце України »
« І зупинилось серце молоде , щоб вічно билось серце України »

Година пам’яті  « І зупинилось серце молоде , щоб вічно билось серце України »  була проведена  20 лютого  2017 року  о 16 .00 год.  в приміщенні Володимирівського сільського клубу  присутні  всього – 11 учасників             ( дорослі - 2, молодь – 1, діти – 8)

Годину пам’яті  приурочену  вшануванню  Небесної сотні розпочала завідуюча сільським клубом Протасова Надія Григорівна .

За допомогою хроніки подій на Майдані « Небесній сотні присвячується», учасники мали можливість побачити та прослухати все те, з чого розпочинались події, які сколихнули весь світ. Завдяки годині  пам’яті героїв майдану « Небесній  сотні присвячується » присутні   не лише зрозуміли, хто такі патріоти , а й своєю душею відчули біль матерів, що втратили своїх дітей, котрі в пам’яті нащадків житимуть вічно бо:
   До слова слово, наче вишиванку,
   В народну пам'ять золоті стьожки.
   І кожне покоління на світанку
   По них життя рівнятиме стежки.

На захід  був  запрошений   вчитель історії Володимирівської загальноосвітньої школи  Євенко Сергій Сергійович , який  розповів  про долі героїв, які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу та представив презентацію «А  Сотню вже  зустріли небеса».

У виконанні сільського бібліотекаря , Жайворонка Наталії Миколаївни  прозвучали вірші, які потривожили душі слухачів . До заходу оформлена тематична полиця « Вшануймо Героїв Небесної сотні ».

На завершення прослухали пісню « Дай Боже сили нашим солдатам », яка  визвала сльози у більшості присутніх та вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні

Наша  година памяті пройшла  із переживанням, тривогою про майбутнє, вірою у кращу долю.  Дай, Боже, Україні миру і всім нам спокою у душі.

Бібліотекар :  Наталія Жайворонка

Переглядів: 436 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0