«  Травень 2014  »

Головна » 2014 » Травень » 5 » ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГУ "СПРАВЖНІЙ ВЧИТЕЛЬ, ХТО ВІН?"
ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГУ "СПРАВЖНІЙ ВЧИТЕЛЬ, ХТО ВІН?"

про проведення  методичного тренінгу «Справжній вчитель. Хто він?»

30 квітня 2014 року заступник директора школи з навчально-виховної роботи Кононенко О.О. провела тренінг з учителями Володимирівської ЗШ

І-ІІІ ступенів на тему: «Справжній вчитель. Хто він?».  Учасники тренінгу були поділені на три команди: «Українці», «Останні герої» та «Зубри».  Критерієм поділу на команди став досвід роботи на педагогічній ниві: «Українці» -  до 5 років; «Останні герої» - до 25 років; «Зубри» - від 25 років і більше.

Виконуючи завдання тренінгу, вчителі мали можливість продемонструвати свою педагогічну майстерність, показати знання методики викладання предметів, акторські здібності при вирішенні конфліктних ситуацій, проявити кмітливість та винахідливість. Найактивнішими учасниками стали Жарун В.Ф., Лісовенко Л.П., Толипіна Є.Г., Євенко Л.А., Маніцька Н.П. та Требунських Є.В.

На завершення гри вчителі переглянули мультимедійну презентацію «Обережно: школа! або Будні вчительського життя».

Перемогу  здобула команда «Зубри». Досвід переміг, як і має бути. Але всі вчителі продемонстрували свої педагогічні таланти, були активними та зацікавленими. Тому з впевненістю можна сказати, що кожен учасник тренінгу є дійсно справжнім вчителем з багатообіцяючим педагогічним майбутнім.

НАША ДРУЖНА ВЧИТЕЛЬСЬКА РОДИНА

Вправа «Асоціативне мислення»

Захист проекту «Учень очима вчителя»

Самопрезентація  команд