«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Наша маленька майстерня - це виставка – музей дитячої творчості)
Наша маленька майстерня - це виставка – музей дитячої творчості)

18 жовтня 2016 року вчитель трудового навчання, керівник гуртка «Художня обробка деревини» Жарун М.Є. провів відкрите заняття на тему: «Виготовлення столярних виробів: стільчика, яворівської пташки. Складання технологічної карти. Підбір чорнових заготовок».

Мета проведеного заходу передбачала: закріплення знань та вмінь складати технологічну карту на виготовлення виробів, розвивати технологічне мислення.

В ході заняття вчитель вдало поєднав теоретичний матеріал з практичною діяльністю учнів. Використовуючи різні види діяльності: вчасно проведений інструктаж з техніки безпеки, бесіда, брейн – ринг. Гуртківці презентували виступ про професію «Технолог з обробки деревини». Навчально – трудова діяльність проходила у вигляді брейн – рингу: дві групи учнів змагалися швидкості правильної відповіді, або виконанні трудової дії.

Під час практичної роботи учні вибирають чорнові заготовки для виготовлення стільчиків та яворівської пташки. При підборі враховується властивості деревини, а також її вади. Рефлексія заняття: Чи можна скористатися набутими знаннями на занятті в повсякденному житті?

Визначено кращі роботи учнів, підведено підсумки. Учні Володимирівської ЗШ І-ІІІ ст.. залюбки відвідують заняття гуртка. Адже вони, ще зовсім маленькі, творять чудеса. В їх тендітних рученятах шматок деревини оживає, перетворюється в пташку, іграшки, стільчики, ложечки. Наша маленька  майстерня  - це виставка – музей дитячої творчості, дитячої майстерності. І лише людина, яка віддає серце і знання дітям може заполонити дитячі серця творчістю. Саме такі слова можна сказати про керівника гуртка – Жаруна М.Є.

Переглядів: 391 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0