«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 25 » Підсумкова лінійка в рамках тижня правових знань
Підсумкова лінійка в рамках тижня правових знань

У Володимирівській ЗШ І-ІІІ ступенів в рамках Тижня правових знань було проведено конкурс - змагання між учнівськими колективами. Учні школи добре знають Закони України які захищають їхні права.

Найактивнішими учасниками свята виявилися учні початкових класів.

Учні 3 класу (класний керівник Матюшенко О.О.) запевнили присутніх, що знають свої права та сумлінно  виконують обовязки.

Театралізована дія учнів 2 класу (класний керівник Лисенко Ю.О.) показала, що учні не лише мають гарні знання, а ще є талановитими артистами.

Найменші учасники, учні 1 класу (класний керівник Говорова Н.В.) викликали шквал емоцій у присутніх. Гарно декламували вірші, презентували малюнки.

Побували на святі і лісові гості, які запевнили учнів, що добре навчаються і не тільки знають, а і поважають друзів.  (педагог -організатор Зобенко С.І.)

Учні 6 класу (класний керівник Ковпак Т.С.) завітали на свято з поштовим повідомленням від казкових героїв, які просили допомогти визначити назву твору та вказати які  права були порушені.

Цікаво пройшла казкова вікторина "Я маю право на ...." ( 7 клас, класний керівник Вовненко І.В.)

Учні запевнили нас, що всі мають право на життя, всі гідно мусять жити.

Учні 10 класу (класний керівник Требунських Є.В.) критикували  тих учнів,  які не відвідують школу без поважних причин.

Заступник директора з ВР Тринчук О.В.

Переглядів: 484 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0