Субота
«  Червень 2015  »

Головна » 2015 » Червень » 16 » Пошуки скарбів гетьмана Полуботка
Пошуки скарбів гетьмана Полуботка

16.06.2015 року на обличчі вихователя Вовненко І.В.  зранку була помітна загадкова посмішка. Вона приготувала для вихованців пришкільного табору «Колос» з денним перебуванням  цікавий захід: «Пошуки скарбів Павла Полуботка».

Захід проходив в  ігровій формі та мав національно – патріотичне спрямування. Вихователь розпочала гру з історичної довідки про Павла Полуботка.

Отримавши  інструкцію та маршрутні листи, діти пройшли  станції, на кожній з яких на них  чекав сюрприз та цікаві завдання:

• Станцію «Історичну», на якій діти пройшли випробування, давши відповідь на історичну вікторину;

• Станцію «Літературну», на якій діти відгадували вислови видатних людей про історію України;
  • Станцію «Кмітливу», на якій діти показали свою ерудицію, відгадуючи кросворди з історії українського козацтва;

• На Станції « Прислів’я» учасники гри складали козацькі прислів’я та виразно їх читали;

• Станція «Пісенна»  розважила дітей українськими народними піснями, які виконували вихованці на задане на картці слово.

• Визначні місця України діти розпізнавали на станції   «Географічні»
  • Цікаві завдання  чекали учнів на станції « Спортивній».  Учні  мали  повторити тренувальні вправи українських козаків та провели  естафету.
  • На заключення вихованці із карток, отриманих на кожній станції, склали Козацький Герб

та виконали Гімн України.

Після заходу діти виготовили дарунки із бісеру воїнам АТО.

В.Жарун __________начальник пришкільного табору «Колос»

з денним перебуванням

Переглядів: 447 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0