Неділя
«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 12 » Тиждень БЖД "Зроби свій вибір на користь здоров’я!»
Тиждень БЖД "Зроби свій вибір на користь здоров’я!»

З 06 по 10 лютого у Володимирівській ЗШ І-ІІІст. проходив тиждень  сприяння здоровому способу життя та безпеці життєдіяльності на тему: «Зроби свій вибір на користь здоров’я!». Протягом Тижня проводилась певна робота в цьому напрямку. Згідно плану роботи всі класні колективи взяли участь у заходах.

Класний керівник 2 класу Говорова Н.В., та класний керівник 3 класу Лисенко Ю.О.,  провели виховний захід: «Здоров’я – це джерело радості».

Класний керівник 1 класу Зобенко С.І., -  година здоров’я «Подорож до країни Здоров’я».

Класний керівник 6 класу Євенко С.С., провів годину спілкування «В здоровому тілі – здоровий дух».

Учні 7 класу взяли активну  участь в уроці-тренінгу «Бути здоровим – престижно», класний керівник Кулеба Є.В.

Класний керівник 8 класу Вовненко І.В., провела виховну бесіду «Здоров’я – найважливіший скарб».

Євенко Л.А., - година спілкування з учнями 10 класу «Бути здоровим – це модно».

Вихователь групи продовженого дня Лисенко О.О., провела виховну годину «Здоров’я понад усе» та переглянули мультфільми про здоров’я.

Вчитель основ здоров’я Мошак Т.Б., провела виховну годину « Вибір є завжди у кожного з нас».

Вчителі української мови та літератури: Лісовенко Л.П., та Демченко С.А. провели з учнями написання диктанту та творчої роботи: «Горить не цигарка, а твоє життя».

Учні 1-4 класів взяли участь в конкурсі малюнків: «Здоровому ссособу життя – ТАК, шкідливим звичкам – НІ!»

Сестра медична Говзан Ю.О., оформила виставку сан.бюлетеня «Хвороби та їх профілактика», а також з шкільним Парламентом (сектором Міністерство Здоров’я) здійснили рейд–перевірку зовнішнього вигляду учнів.

Загальношкільний виступ агітбригади «За молодість і майбуття! За здоровий спосіб життя!»

Вчитель музичного мистецтва: Ткаченко О.М., допомогла у підготовці та проведенні виховних заходів присвячених тижню сприяння здоровому способу життя та безпеці життєдіяльності.

Конкурс буклетів серед учнів 7-10 класів.

Вчителі фізичної культури Москалюк А.І., та Лисенко Ю.О., провели загальношкільну спортивну зарядку.

Засідання комісії з підведення підсумків тижня.

Переглядів: 720 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0