Субота
«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 4 » Тиждень іноземних мов
Тиждень іноземних мов

Тиждень іноземних мов у Володимирівській ЗШ І-ІІІ ступенів проходив з 22 по 26 лютого  2016 року за чітко складеним планом.

Мета проведення тижня іноземних мов у школі:

• перевірити рівень знань, умінь, навичок учнів з іноземних мов;
  • розвивати почуття відповідальності, колективної справи, вміння працювати в групах;
  • познайомити учнів з цікавими фактами англійської мови;
  • познайомити з історією та традиціями англомовних країн;
  • розширити знання учнів з країнознавства;
  • розвивати комунікативні навички, пам'ять, мислення школярів;
  • розширювати кругозір, збагачувати активний словниковий запас учнів;
  • розвивати творчі здібності учнів;
  • формувати пізнавальний інтерес школярів, розвивати внутрішню мотивацію у вивченні іноземних мов;
  • заохочувати учнів школи до вивчення іноземних мов;
  • виховувати інтерес до оволодіння мовами.

Тиждень іноземних мов розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учні були ознайомлені з планом проведення та завданнями тижня. Протягом дня була оформлена виставка тематичних кросвордів, малюнків, ребусів та стіннівок, які підготували учні 2-11 класів.

Наступного дня, 23 лютого, учні 5-го класу здійснили заочну подорож до Великої Британії, переглянувши документальний фільм “Around Great Britain”, а учні 6-го класу переглянули пізнавально-повчальний мультиплікаційний фільм “Horrid Henry”.

У четвер, 24 лютого, була проведена вікторина з англійської мови для учнів 9-11 класів ‘The Cleverest”.

У п’ятницю, 25 лютого, учні початкової школи, перевтілившись у казкових героїв, підправились  в уявну подорож до країни англійської абетки. Для учнів 6-8 класів була проведена вікторина з німецької мови „Der Klügste“. Крім того, вчителі іноземних мов  підвели підсумки тижня іноземних мов, нагородили активних учасників та переможців.

Вчителі іноземних мов:

Тринчук О.В.