«  Грудень 2016  »

Головна » 2016 » Грудень » 17 » Тиждень іноземних мов
Тиждень іноземних мов

В рамках проведення тижня іноземних мов (12.12.16 – 16.12.16р) у Володимирівській ЗШ І-ІІІ ст. було розроблено та проведено план заходів. Ціль проведення тижня це – формування комунікативної компетентності учнів. Для досягнення цілі були поставлені наступні завдання.

• освітні - розширення кругозору учнів, узагальнення і систематизація знань, підвищення рівня мотивації до  вивчення англійської мови;
  • виховні – формування таких якостей особи як толерантність, уміння працювати в команді, поважати думку товариша, уміння слухати, уміння ставити і досягати поставленої мети;
  • розвивальні – розвиток творчих здібностей учнів, пам'яті, уваги.

12.12.16р. Відбулось відкриття тижня на загальношкільній лінійці. Оголошено: Конкурс тематичних газет та малюнків. Конкурс кросвордів та пазлів: -  “English speaking countries” та “Deutschsprachige Länder“. Конкурс малюнка:  «Моя улюблена англійська літера».

13.12.16р. - Відкритий урок з англійської мови у 3 класі на тему: «APPEREANCE».

14.12.16р. Funny Hats Party (Вечірка кумедних капелюхів).  Проведення вечірки – це немовби занурення у культуру країни, мову якої вивчаємо. Для цієї вечірки відбираються сучасні та дитячі пісні англійською. «Пропуском» на дискотеку є кумедний капелюх. У перервах між піснями проводяться різноманітні конкурси (на найартистичнішого читця віршів, найшвидшого розповідача скоромовок, найкращого знавця прислів’їв і приказок і т.д.). На завершення – визначення власника найкумеднішого капелюха.

15.12.16р. Робота лінгвістичної бригади “Quick English”. Завдання такої бригади – дати експрес-уроки англійської всім учням, учителям та іншим працівникам закладу. Учасники лінгвістичної бригади – учні 6-го класу, мали змогу відчути відповідальність, будучи, фактично, у ролі вчителів. А які уважні ті, для кого вони працюють! У лінгвістичній бригаді обов’язково повинен бути перекладач, який озвучує все сказане англійською рідною мовою.

16.12.16р. Навчально-виховний захід з англійської та німецької мови на тему  «Різдво».    Merry Christmas» та  «Frohe Weihnachten»

Анкетування учнів “The Best Things of the Week of English and German ”. Підбиття підсумків. Нагородження.

Переглядів: 385 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0