«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 30 » Ви наш герой, герой Ви для Вкраїни!
Ви наш герой, герой Ви для Вкраїни!

Вже занадто багато ми чуємо кожен день про кроки війни.

І навряд чи ми спокій відчуємо, поки гинуть Вкраїни сини.

Прокидається кожна людина лише з думкою, кожного дня:

– Стала  б мирною моя Україна…–  Хай скінчиться війна…

Затамувавши подих,  учні Володимирівської ЗШ І-ІІІ  ступенів слухали ці слова.

З гордістю зустрічали почесних гостей- односельчан та учнів нашої школи, які з честю захищали мирне небо нашої України.

Село чекало своїх героїв - і вони повернулися, живими і мужніми.З гордістю називаємо їх імена:

Куля Олег, Гага Сергій, Карпенко Сергій (на фото),Грабовський Олександр, Пашанов Юрій, Савченко Володимир, Лось Сергій,Крамаренко Сергій, Товстоног Валерій, Чернійчук Василь.

Ще зовсім недавно ми з вами не знали дуже багато  слів, пов’язаних із війною. Ще зовсім недавно ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям Слава», а в наш час вони набули нового, реального, непідробного святого змісту. Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути лише вітанням. Нині це віддання особливої шани тим, хто у напружений, найкритичніший і найважливіший момент життя нашої країни не відступив і пожертвував собою заради своєї Батьківщини. Це вітання є засвідченням справжнього подвигу патріота.

Нашу Батьківщину, нашу Україну зламати не можна. Наче казковий птах, вона піднімається, відроджується із попелу, розправляє гордо крила, стає міцнішою, сильнішою, кращою.

Діти звертаються до всіх воїнів АТО:

То ж вертайтеся, рідні, живими,
Щоб усмішка була на лиці,
Вас чекають кохані і мами,
Та ще в декого діти малі.

Переглядів: 406 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0