Неділя
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 19 » З ким поведешся, від того й наберешся!
З ким поведешся, від того й наберешся!
Слова народної мудрості стали епіграфом відкритого уроку основ здоров'я у 6 класі, проведеним вчителем - методистом Мошак Т.Б.
Тема уроку: Конфлікти і здоров'я. Види і способи їх розвязання. Конструктивне розв'язання конфліктів.
Мета уроку: формувати у школярів поняття про психологічні конфлікти та способи їх розв'язання; розвивати навички запобігання конфліктам та їх розв'язання; виховувати терпимість, співпереживання.

Вміле поєднання етапів уроку, змістовне використання ІКТ сприяло досягненню мети уроку. Тема актуальна. Люди піклуються завжди: під час навчання, праці, відпочинку. Щоб не виникало конфліктних ситуацій у житті потрібно обирати той спосіб розв'язання конфліктів, який сприятиме розвитку і збереженню стосунків, не зашкодить здоров'ю.

Релаксаційні вправи "Сила дихання", "Не так все просто", "Спляча вісімка" - підвищують креативність, налаштовують на інтелектуальну роботу. - сприяють здоровому способу життя. Вправи поліпшують циркуляції крові, мобілізують увагу. Мозковий штурм "Вищий пілотаж" збарьорює, активізує пам'ять.
Змістовним виявилося проведення тестування на тему "Чи вмієте ви контролювати себе".
Рефлексія: Тренінг "Люблю свій дім" - завдання - побудувати свій дім із слів, що характеризуватимуть його. Чим більший будинок, тим міцніша сім'я.Учні бажають щоб їхній дім був побудований на доброті, щирості, повазі, любові,співчутті і наповнювався душевним спокоєм, взаємоповагою, людською гідністю.
Переглядів: 535 | Додав: Вчитель1 | Рейтинг: 0.0/0