Неділя
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 16 » З Україною в серці
З Україною в серці

Літературна карта України багата на пам'ятні місця, де в різні часи перебували видатні митці слова, які цікавилися самобутньою культурою та героїчною історією українського народу. Генії ходили вулицями Києва, Одеси, Харкова, Полтави, Львова, милувались краєвидами Криму, які надихали їх на неповторну творчість.

Українознавство на уроках світової літератури — невичерпний матеріал, який відкриває вікно у світ, сприяє формуванню гуманістичного світогляду , виховує шанобливе ставлення до загальнолюдських  цінностей, національну гідність та повагу до інших народів.

16.02.2015 року у Володимирівській загальноосвітній школі відбувся загальношкільний захід, який завершував Тиждень світової літератури.

Україну в долі письменників  представили учні 8-9 класів у вигляді усного журналу на тему «З Україною в серці»(Вчитель світової літератури Жарун В.Ф.)

Сільський бібліотекар Жайворонко Н.М. ознайомила учнів з тематичною виставкою  «Україно, квіте любий, сонячная руто», на якій були представлені твори митців, життя та творчість яких була пов’язана з Україною.

На хвилях позитиву вчитель світової літератури підбила підсумки Тижня та вручила учням грамоти за активну участь  в різних номінаціях.

В.Ф.Жарун побажала учням  успіхів у вивченні світової літератури та бути патріотами своєї Батьківщини, після чого всі присутні переглянули фільм про Україну.

Переглядів: 450 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0