«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 4 » Загальношкільні батьківські збори
Загальношкільні батьківські збори

26 грудня 2014 року у Володимирівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори.  Порядок денний зборів включав ряд актуальних питань:

• Заступник директора Кононенко О.О. ознайомила  батьків учнів 11 класу з вимогами щодо реєстрації та здачі ЗНО-2015. Розмова тривала у вигляді відкритого діалогу, батьки розуміють відповідальність, яка на них покладена тому запитань було багато, на які вони отримали змістовні, доступні відповіді.
  • Не менш важливим  було  питання безпечного поводження учнів під час зимових канікул. Всі роз’яснення батькам  надала заступник з виховної роботи Жарун В.Ф.
  • На зборах були присутні члени піклувальної ради та ради школи, члени батьківського комітету. Голова батьківського комітету Руденко Б.П.  надав інформацію про використання благодійних коштів для проведення Новорічних свят. Щоб свято стало радісним з подарунками та гарними побажаннями цьому сприяли керівники ФГ О.М. Комар, Г.С.Демченко, Ю.М. Григорчук,

Н.М. Герасимович, В.С. Островий, Зубов М.М.,

А.М.Краснюк, В.М.Демченко, Костенко М.І.

• Про роботу  навчального закладу щодо забезпечення належних умов для навчання учнів та повноцінного харчування надала інформацію директор школи Мошак Т.Б.  Школа готова зустріти учнів після канікул  затишними класами повноцінним гарячим дворазовим харчуванням.

За кошти отримані в результаті обробітку земельної ділянки, яка належить школі, фермером С.А. Скриніком завезено картоплю та крупи до шкільної їдальні яких вистачить до закінчення  навчального року.

Переглядів: 464 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0