«  Березень 2016  »

від 12 березня 2015 року

Присутні : 16 членів педагогічної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Проходження педагогічної практики студентами Кіровоградського   ДПУ ім. В. Винниченка Прудченком В.В., Ляховою А.О.
  2. Про вибір навчального предмету для складання ДПА учнями 9 класу у 2015-2016 н.р.

По першому питанню

СЛУХАЛИ : Євенко Л.А. – заступника директора з навчально - виховної роботи.

ВИСТУПИЛИ : Жарун М.Є. – вчитель трудового навчання, який дав оцінку виховної роботи студента Прудченко В.В. в період проходження ним педагогічної практики. Вчитель відзначив сумлінне ставлення практиканта до проведених уроків . Заслуговує на оцінку

« відмінно».

Кулеба Є. В. -   вчитель біології та хімії, який охарактеризував ставлення до педагогічної практики та методики проведення уроків біології  у  9 класі студентом Ляховою А.О. Зазначив , що старанно готувалася до уроків, активно впроваджувала сучасні технології навчання біології, застосовувала інноваційні методи навчання тощо. Провела позакласний захід з біології з теми: « Ми проти куріння». Студентка добросовісно поставилась до практики та заслуговує на оцінку « відмінно».

Заслухавши та обговоривши перше питання члени педагогічної ради

УХВАЛИЛИ:

Педагогічну практику студентів – практикантів Кіровоградського ДПУ ім.. В. Винниченка оцінити на « відмінно».

«За»-14,                  « Проти» - 0,               « Утримались»- 2.

По другому питанню

СЛУХАЛИ : Мошак Т.Б. – директора школи.

ВИСТУПИЛИ: Євенко Л.А. – заступник директора школи з  навчально – виховної роботи , класний керівник 9 класу. Повідомила присутніх , що були проведені батьківські збори ( 29.02 . 2016 року) . На яких були прийнято рішення, що предметом на вибір був обраних предмет – біологія. Вчитель поставлений до відома.

Заслухавши та обговоривши перше питання члени педагогічної ради

УХВАЛИЛИ:

1. Для здачі ДПА учнями 9 класу затвердити за їх вибором та поданими заявами біологію.
  2. Вчителю біології Кулебі Є.В. проводити підготовчу роботу з учнями 9 класу до здачі ДПА.

«За»- 16,                   « Проти» - 0,                   « Утримались» -0.

Голова педагогічної ради                                        Мошак Т.Б.

Секретар                                                                    Зобенко С.І.

Переглядів: 385 | Додав: Ария | Рейтинг: 0.0/0